Type and press Enter.

Hakkımızda

our philosophy

Coffee is our craft, our ritual, our passion.

Hikayemiz 2011 yılında Antalyada başladı. Türk/ Alman ve Amerikan ortaklı Bombtea Ltd. şti DOSPRESSO DONUT & COFFEE marka adı altında hizmete başladık. 2 yıl AR-GE ve tad çalışması sonucu misafirlerimize ev/iş/okul arası rahat ortamda sevdikleri ile hoşca vakit geçirebilecekleri bir mekan tasarladık. Herhangi zararlı koruyucu, Fruktoz, glikoz şurubu kullanmadan misafirlerimizin hayatına en sağlıklı şekilde dokunmaya devam ediyoruz. Yenilikci ve trend ürünlerin yanı sıra kendimize has ürünlerle dışarı bağlı olmadan kendi fabrikalarımızda üretmiş olduğumuz ürünleri doğrudan şubede isteye göre hazırlıyoruz. Zengin menümüz ile binlerce kahve, limonata, frozen yoğurt, frappe ve donut çeşitleri ile ağzınıza layık tadlar ve gözlerinize laik renkler ile hazırlıyoruz.

our story

Everything we do is a matter of heart, body and soul.

Kaliteden ve hizmet anlayışımızı en yüksek seviyede tutarak daha iyisini ve farklı olmayı hedefeyerek bu yola girdik. Tad çalışmalarında 400 e yakın üniversiteli gençlerle yaparak türkiye ve tüm dünyadan gelen gençlerle ortak bir tad oluşturduk. Bu ortak lezzet ile sadece türkiye değil, tüm dünyada başarılı olacağımıza inanıyoruz.

our mission

Yaşam sorumluluk gerektirir. İçinde yaşadığımız toplumda, ülkemizde ve Dünya’da yaşam kalitesinin arzuladığımız düzeye gelmesi için kişisel ve kurumsal olarak sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmeliyiz.

DOSPRESSO daima insan merkezinde kararlar alır. Doğa, Çevre ve hayvan hakları dengesini göz önünde bulundurarak misafirlerimize en iyi deneyimi sunmaya gayret gösteriyoruz.